0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Flos 2018 metų naujienos

Šių metų Light +Building parodoje Flos pristato inovatyviausius architektūrinius apšvietimo sprendimus, kuriais norime pasidalinti su Jumis.

LIGHT SHADOW

Dėl savo patentuoto unikalaus optinio sprendimo “Light Shadow” kuria revoliucinę šviesą be akinimo efekto! Itin kompaktiškas dydis, kraipomas. Platus optikos, dydžių ir apdailos pasirinkimas.

SUPER LINE

Aukštosios technologijos, efektyvumas ir subtili šviesa. “Super Line” sudarytas iš bėgių apjungiančių tiesioginę bei netiesioginę šviesą. Puikiai tinka biurams ar erdvėms, kuriose reikalingas didelis šviesos kiekis bei minimalistinis dizainas.

INFRA – STRUCTURE

Dizainas Vincent Van Duysen

Naujos idėjos apšvietimo sistemose! Tvirta konstrukcija, suderinta su įvairiais šviesos elementais turinčiais magnetinę ir mechaninę tvirtinimo funkciją. Naudodami “Flos Smart Control®”, tradicinę elektros instaliaciją ir “Bluetooth”, jūs gaunate galimybę valdyti sistemoje esančius šviestuvus atskirai arba kaip grupę. Galima naudoti “iOS” ir “Android”.

TRACKING MAGNET

Minimali 15 mm pločio magnetinė linija, tai  elektronikos ir optinių elementų miniatiūrizavimo šedevras. „Tracking Magnet“ sistema  siūlo platų asortimentą apšvietimo įrankių įvairiems poreikiams ir suderinamą su visomis pagrindinėmis valdymo sistemomis (1-10V; DALI) o taip pat su “Flos Smart Control®”.  Ši sistema suteikia visišką laisvę šviesą konfigūruoti erdvėje.

THE LANDLORD

Dizainas Pierro Lissoni

“Landlord” tai pats naujausias Flos ir Pierro Lissoni bendras darbas, skirtas lauko apšvietimui. Šiais metais nustebinęs neįprastomis bei specifinėmis prožektorių formomis. Platus spalvų, apšvietimo funkcijų, dydžių ir apdailos pasirinkimas.

BELLHOP

Dizainas Edward Barber and Jay Osgerby.

Išskirtinio dizaino “Bellhop” lauko kolekcija skirta norintiems išsklaidytos šviesos efekto. Galimos sieninių ar grindinių šviestuvų versijos.

NAUJIENLAIŠKIS