0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Flos nauji ir atnaujinti produktai

Flos Johnny prožektorinių šviestuvų serija šiais metais smarkiai atnaujinta. Iki šiol jie vertinami už savo universalumą, išskirtinius padengimus, bei efektyvią ir stabilią kraipymo sistemą, kuri leidžia tiksliai sureguliuoti šviesos spindulį.
Nuo šiol šviestuvai ne tik su itin patogia ir lengva montavimo sistema, sunaudoja net 22 % mažiau energijos, tuo pačiu šviečia taip pat efektyviai.

Flos Johny prožektoriniai šviestuvai gaminami dviejų dydžių 8 ir 12 cm, galite rinktis įleidžiamas ir paviršines versijas.
Svarbiausia tai, kad renkantis įleidžiamą, nuo šiol jį ne tik patogiau montuoti, bet jam reikia mažiau gylio, tik 8,6 cm, o tai įgilintam kraipomam šviestuvui tikrai nedaug. Rekomenduojame Johnny ø80 No Trim 1L Round  ir dvigubą Johnny 80 No Trim 2L Square.

Mėgstamiausi įleidžiami šviestuvai KAP/EASY KAP – atnaujinti

Nuo šiol ieškant įleidžiamų šviestuvų, kurie suteiktų daug šviesos ir jiem reiktų mažai gylio – geriausias pasirinkimas Flos Easy Kap.
Atnaujintas radiatorius leidžia gylį sumažinti net 2,4 cm, svarbiausia nesumažinant LED šviesos šaltinio galios. Itin efektyvūs 9,2W – 810lm, 13,5W – 1650lm, 17W – 2000lm. Šviestuvai gaminami trijų dydžių 8, 10,5 ir 14,5 cm diametro. Galite rinktis kraipomą ir nekraipomą versiją, su krašteliu ir be, bei apskritą arba kvadrato formą.

Naujas minimalistinis šviestuvas siaurajai The Tracking Magnet bėgelio sistemai – Flos Wallee

Namuose jau įdiegta minimalistinio magnetinio bėgelio sistema Flos The Tracking Magnet ir ją norite papildyti tokiu prožektorių, kuris apšviestų reikiamą zoną gerokai nutolusią nuo bėgelio? O gal sukaupėte paveikslų kolekciją, planuojate apie siaurą sieninį bėgelį, kurio prožektoriai ne iš viršaus, bet priekio efektyviai apšviestų Jūsų meno kūrinius. Flos pristato sprendimą – Wallee.

Wallee švietuvą ne tik galėsite pakreipti norint pakeisti šviesos kampą, bet ir bet kada išimti/pastumti ir pakeisti jo lokaciją. Šviestuvas vos 1,2 cm storio ir 24 cm ilgio, o galingumas net 9W 820lm. Atstumas nuo bėgelio 45 cm. Gaminamas juodos ir baltos spalvos.

Prožektoriai Flos UT Pro 150 dabar dar 15% galingesni

NAUJIENLAIŠKIS