0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Lauko baldai

Norintiems jaukius vasaros vakarus praleisti terasoje, į lauko baldus reikia dairytis jau dabar. Salonas Simetria išties turi ką Jums pasiūlyti!

Sofos Expormim Livit

Expormim – Ispanų lauko baldų gamintojas puikiai gebantis derinti komfortą bei išskirtinę išvaizdą. Naujausias jų sofos modelis – Livit. Galimi tiek įprastiniai, tiek kampiniai modeliai. Pasirenkami aukštesni arba žemesni ranktūriai. Platus spalvų ir tekstilės pasirinkimas. Greitai džiūstantys ir apsaugoti nuo UV spindulių audiniai.

Sofos kaina nuo 5240 Eur

Desalto stalas Clay ir kėdės Koki

Stalas Clay – 2016 metų ,,Red Dot” apdovanojimą gavęs italų gamintojo Desalto kūrinys. Stalas rankiniu būdu dengiamas specialia lavos medžiaga, todėl turi unikalų charakterį, malonus prisilietimui. Apsaugotas nuo UV spindulių bei dregmės, todėl puikiai tinka naudoti lauke. Prie stalo dera kėdės Koki, turinčios metalo ir termoplastiko karkasą.

Stalo kaina nuo  – 4074 Eur
Kėdės kaina 426 Eur

Kristalia stalai Boiacca, TNP ir kėdės Pulp

Kristalia stalas Boiacca – gaminamas iš specialaus betono mišinio. Toks išskirtinis medžiagiškumas stalui suteikia tvirtumą ir atsparumą lauko sąlygoms. Kėdės Kristalia Pulp itin patogios dėl savo ergonomiškos ir futuristinės formos. Mažo dydžio stalas TNP pagamintas iš geležies, todėl yra itin tvirtas ir stabilus, puikiai tinka nedidelėms terasoms ar balkonams.

Stalo kaina nuo 5840, – Eur
Kėdės Kristalia Pulp kaina 329, – Eur
Stalo Kristalia TNP kaina 789, – Eur

Sofos ir foteliai Kartell Magic Hole

Kartell – plastiko baldų pradininkas bei specialistas. Stalas Tip Top galimas tiek žaismingomis, tiek nuosaikiomis spalvų kombinacijomis, todėl jį itin lengva derinti su kitais baldais. Sofos ir foteliai Magic Hole turi lengvą struktūrą, tačiau yra itin tvirtos bei patogios.

Stalo kaina – 219 Eur
Sofos kaina – 727 Eur
Fotelio kaina – 504Eur

Pedrali Nolita

Pedrali – italų gamintojas, turintis ypatingai didelį lauko baldų asortimentą. Nolita yra gyvybinga, ryškių spalvų ir puikiai tinkanti tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms. Į kolekciją įeina stalai, gultai, valgomojo bei baro kėdės.

Stalų kaina nuo – 132 Eur
Kėdės kaina nuo – 120 Eur

Vazonai Vondom

Italų gamintojas Vondom turi platų modernaus ir ryškaus stiliaus lauko baldų asortimentą. Itin išskirtiniai yra šio gamintojo vazonai. Kolekcijoje rasite didelę formų įvairovę, unikalius matinius arba blizgius atspalvius, apšvietimo galimybes bei modernias savaiminio laistymo sistemas.

Vazonų kainos nuo 70, – Eur

NAUJIENLAIŠKIS