0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

PAMATYKITE LIVING DIVANI

 

 

 

RENATA IR LUIGI BESTETTI KOMPANIJOS ĮKŪRĖJAI

1969 metais įkurto, dinamiškos ir gyvybingos šeimos, verslo pradžia, kuri tęsiasi iki šių dienų. Renata ir Luigi Bestetti, kompanijos įkūrėjai, nuo pirmų gyvavimo metų didžiausią dėmesį skyrė preciziškam dizainui, ergonomikai, komfortui bei natūraliom, prabangiom medžiagom. Kiek vėliau prie jų sukauptų žinių prisidėjo pasaulyje puikiai žinomas ir pripažintas dizaino genijus Piero Lissoni, kuris 1988 metais itin sėkmingai perėmė kūrybos vadovo poziciją. Šiuo metu įmonei vadovauja jau antroji karta Carola Bestetti, kuri įneša novatoriškas idėjas ir šiuolaikines technologijas.

PIERO LISSONI KŪRYBOS VADOVAS

 

LIVING DIVANI BALDAI SIMETRIA SALONE

ROD Piero Lissoni, 2012

ROD šeimos sofos pasižymi švariu dizainu,elegantiškom, lengvom kojelėm bei siūlo platų asortimentą komplektacijų, nuo standartinio kampo iki speci犀利士
aliai bendravimui sukurtų, lenktos formos modelių.

EXTRASOFT Piero Lissoni, 2008

EXTRASOFT modulinių sofų šeima – pasižyminti plačiomis komplektavimo galimybėmis ir kūrybine laisve. Skirta kasdieniniams pasisedėjimams užtikrinant maksimalų komfortą.

 

ERA David Lopez Quincoces, 2017

ERA kavos staliukai patraukia akį savo mistiniu dizainu, kuriame galime įžvelgti ateities irpraeities sintezę tarp to kas modernu ir to kas meistriškai subtilu.

 

READER Piergiorgio e Michele Cazzaniga, 2011

Aukščiausio komforto ir nepriekaištingo dizaino READER fotelis atspindi tikrąją Living Divani dvasią.Galimos kelios variacijos – žemesnės ir aukštesnės versijos, su pakoju ar be.

 

 

    GALILEO Mario Ferrarini, 2016

GALILEO tai meno kūrinys, turintis stiprų estetinį poveikį. Įkvėptas tobulos pusiausvyros ir balanso, sukurtas atspindėti pasaulį visais įmanomais aspektais. Galimi du dydžiai: 60cm ir  90cm diametro. Padengimai – aukso, juodos ar rausvos atspalvių.

 

 

Išskirtinis dėmesys dizainui, kokybiškos medžiagos, itin tikslūs gamybos procesai yra pagrindinės Living Divani kompanijos vertybės. Dėl šių priežasčių visiems gamintojo baldams yra taikoma 10 metų garantija konstrukcinėms dalims ir 5 metų garantija padengimams.

 

 

IKI SUSITIKIMO SIMETRIA SALONE!