0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Pamatykite USM modulines sistemas pirmieji

Viskas prasidėjo 1961 metais – architektų piešti modulinių baldų eskizai greitai peraugo į pagrindinį kompanijos produktą.  Nuo pat pradžių iki šių dienų USM moduliniai baldai gaminami Miunzingene, Šveicarijoje.
Paul Schaerer sujungė jėgas su architektu Fritz Haller ir realizavo savo idėją sukurti unikalią metalo modulių konstrukcijų sistemą, kuri lanksčiai prisitaikytų prie augančių verslo centrų ir erdvės reikalavimų. 1965 metais Paul Schärer užpatentavo USM ball – detalę, kuri tapo USM kompanijos atpažįstamumo elementu.

USM Haller baldai atspindi inovacijų aistrą, erdves, kurios apjungia naujus veiklos būdus, lankstumą, aiškią stilistiką ir dizaino kokybę.
Bėgant dešimtmečiams unikalūs USM moduliniai baldai paplito visame pasaulyje. Tad šiai dienai USM padalinius ir salonus galite rasti Prancūzijoje, Vokietijoje, Niujorke, Londone, Tokijuje.
2001 metais USM Haller sistema įtraukta į nuolatinę Modernaus Meno Muziejaus kolekciją (MoMa) Niujorke.
2008 metais kompanijai suteiktas “GreenGuard” vidaus oro kokybės sertifikatas USM Haller irUSM Kitos produktų linijoms.

USM Haller sistemos namams

USM Haller baldų sistemos vertinamos ne tik dėl lanksčių sprendimų biurams, bet ir puikiai pritaikomos namų erdvėms.  Architektai jas plačiai naudoja interjeruose, nes jos puikiai dera prie “seno ir naujo”. Idėjos laisvei suteiktos visos galimybės, nes moduliai gaminami įvairių dydžių. Rėmas visada chromuoto metalo konstrukcijos su USM ball sujungimo detale, o užpildomas metalo ar stiklo sienelėmis.  Atverčiami arba ištraukiami stalčiai su lentynomis arba be jų.

Jūsų organiškame namų interjere reikia TV komodos, kuri būtų vieno arba dviejų aukštų su švariomis linijomis ir skaisčiai baltos spalvos? Pasirinkite USM TV komodą. Lengva suprojektuoti reikiamo dydžio, lentynų ir durelių kiekį, bei komodai parinkti spalvą iš plačios USM spalvų paletės.

Norite užpildyti visą sieną knygomis, aksesuarais ir Jūsų branginamais interjero elementais? Unikalų sprendimą padės įgyvendinti  USM modulinė lentynų sistema.

Planuojate tokią drabužinę, kurioje visi drabužiai ir kitos smulkmenos turėtų savo vietą, o esant poreikiui, jei drabužiai netilptų, galimybę ją praplėsti arba keisti lokaciją? Sprendimas aiškus – modernios ir inovatyvios  USM modulinės drabužinės

Namuose, o gal ir darbe svajojate apie stalą, kuris atrodytų moderniai ir lengvai, būtų patvarus ir kokybišku stalviršiu? USM Haller stalas patenkins visus Jūsų lūkesčius. Meistriškai suprojektuotas, galite rinktis skirtingus dydžius, o stalviršiai galimi medienos, stiklo arba metalo.

USM suteikia didelę pasirinkimo laisvę, jeigu norite susikurti jaukų miegamojo staliuką, ar prie fotelio visada po ranka esantį kavos staliuką su ratukais. Vaikų kambariui ieškote kažko žaismingo ir praktiško? Absoliuti išraiškos laisvė su USM moduline sistema visuose namuose, pradedant nuo virtuvės ar svetainės, baigiant vonia.

USM Haller ir USM Kitos sistemos biurui

Profesionaliai apgalvota ir įgyvendinta darbo zona padeda Jums ir Jūsų kolegoms puikiai jaustis darbo aplinkoje, realizuoti save ir įgyvendinti visus tikslus. USM daugiau nei 50 metų dirba Jūsų patogumui, o darbo stalas su reguliuojamu aukščiu USM Kitos tai tik įrodo.
Daugiau apie USM namų ir biuro sprendimus sužinokite apsilankę Simetria salone bei Simetria tinklalapyje.

NAUJIENLAIŠKIS

[contact-form-7 404 "Not Found"]