0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Archives

Living Divani Sumo sofa
18 Lap

Living Divani Sumo sofa

Sofa yra sudaryta iš diferencijuoto tankio poliuretano putų ir iš sterilizuotų žąsų pūkų, suskirstytų į atskiras dalis. Sofos atlošas gali būti fiksuotas arba su galvos atramos reguliuojamu mechanizmu iki 82 cm aukščio. Sofa su reguliuojama atrama turi savų privalumų, ją galima naudoti dvejopai. Sofos su audiniu užvalkalas gali būti nuimamas. Sėdimosios dalies gylis 63 cm…

Skaityti daugiau
LIVING DIVANI GREENE SOFA
18 Lap

LIVING DIVANI GREENE SOFA

Living Divani Greene minimalistinė sofa pasižyminti elegancija, tiesiomis linijomis bei lengva forma. Dizaineris: David Lopez Sėdimoji dalis atlošas ir pagalvėlės pagamintos iš sterilizuotų žąsų plunksnų, kurios yra sudėtos skirtingais skyreliais. Sofos gylis: 64 cm Sofos audinys yra pilnai nuvelkamas ir valomas.

Skaityti daugiau
Sofa ROD BEAN
10 Rgs

Sofa ROD BEAN

Italų gamintojas Living Divani pristato dar vieną dizainerio Piero Lissoni kūrinį –  Rod Bean sofą. ROD šeimos sofos pasižymi švariu dizainu, elegantiškom, lengvom kojelėm bei siūlo platų asortimentą komplektacijų, nuo standartinio kampo iki specialiai bendravimui sukurtų, lenktos formos modelių. Galite rinktis iš itin plataus tekstilės, bei odos variacijų.

Skaityti daugiau
Sofa EXTRA WALL
10 Rgs

Sofa EXTRA WALL

Italų gamintojas Living Divani pristato vieno žymiausių šių laikų dizainerių Piero Lissoni kūrinį –  Extra Wall sofą. Ji stebina ne tik savo išskirtine forma, galimybe sėdėti iš dviejų pusių, tačiau ir tuo, jog iš jos galima sukomplektuoti begalę baldo kombinavimo derinių, bei rinktis iš itin plataus tekstilės, bei odos variacijų. Ši sofa gali pademonstruoti daugybę savo veidų…

Skaityti daugiau
Sofa LIPP DORMEUSE
10 Rgs

Sofa LIPP DORMEUSE

“Lipp Dormeuse” sofa priklauso “Lipp” šeimai, kurią sukūrė dizaineris Piero Lissoni. Asimetriška forma ir retro pojūtis šį baldą pripildo išskirtiniu žavesiu. Subtilių linijų ir elegantiško dygsniuoto atlošo derinys, trumpam žmogaus poilsiui suteikia papildomo atsipalaidavimo jausmą. Metalinis baldo rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno.  Atkaltes galite rinktis iš plačios tekstilės bei odos spalvų paletės.

Skaityti daugiau
Minkštasuolis ERA SETTEE
05 Rgs

Minkštasuolis ERA SETTEE

“Era Settee” minkštasuolis priklauso “Era” šeimai, kurią sukūrė dizaineris David Lopez Quincoces. Iki šiol sukurtos kėdės, bei stalai išsiskiria savo elegantiškomis formomis, bei išskirtiniu lengvumu. Tas pačias linijas atkartoja ir naujasis minkštasuolis “Era Settee”, kuriame matome puikiai suderintą praeities ir dabarties dizainą. Galimos metalinio baldo rėmo spalvos – matinio žalvario, bei tamsiai pilka.  Atkaltes galite rinktis…

Skaityti daugiau
Staliukas Era
08 Rgp

Staliukas Era

Minimalistinio dizaino Era staliukai su žalvario detale. Ąžuolas arba lakuotas paviršius. Įvairūs dydžiai nuo apvalaus iki stačiakampio. Seriją sudaro ir sofutės, krėslai bei kėdės. Dizainas Kurtas Piero Lissoni.

Skaityti daugiau
Sofa Ile Club
25 Bir

Sofa Ile Club

Living Divani sukūrė nepriekaištingo dizaino sofą Ile Club. Plonos kojelės pagamintos iš nerūdijančio plieno. Platus gobelenų bei natūralios odos pasirinkimas. Galima pasirinkti iš keletas skirtingų dydžių.

Skaityti daugiau