0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

ATELIER ARETI

Atelier Areti“ yra tarpdisciplininė dizaino studija, kurią
įkūrė seserys Gwendolyn ir Guillane Kerschbaumer.

Gwendolyno ir Guillane’o fonas yra vizualusis menas – piešimas ir skulptūra, architektūra ir dizainas. Jų darbas atspindi šį susidomėjimą objektu ir erdve, tyrinėjant ir egzistuojant tarp skulptūrinės objekto kokybės ir jo erdvinės dinamikos.

„Savo darbu stengiamės sukurti ką nors naujo ir gražaus. Mus skatina smalsumas ir noras tyrinėti kūrinius, kurie paliečia mus gilesniu, tiesioginiu emociniu lygmeniu, taip pat įtraukia sąmoningiau konceptualiai.

Šias menines ambicijas reikia įgyvendinti ir išplėtoti realiame materialiame produkte. Medžiagos realizavimas suteikia dizainui jo vietą mūsų kasdieniame gyvenime. Gerai atliktas objektas bus vertinamas ilgą laiką; mes siekiame sukurti kūrinius, kurie išliktų aktualūs dėl savo grožio, funkcijų ir kokybės “.

„Atelier Areti“ yra tikrai europietiška studija, o Gwendolyn ir Guillane tarptautinė patirtis ir toliau informuoja apie jų darbą.

Dizaino komanda dirba su Gwendolyn ir Guillane tarp Triesto Italijos ir Londono JK.

Mūsų gamyba daugiausia yra Vokietijoje. Šviesos ten gaminamos nuo pradžios iki pabaigos. Mes gaminame daugumą pavienių komponentų namuose ir bendradarbiaujame su vietos ekspertų dirbtuvėmis procesams, kuriems trūksta specializuotos įrangos, tokios kaip cinkavimas ar ekstruzijos procesai.

Norint pagaminti mūsų kūrinius, reikia tiek kvalifikuoto meistriškumo, tiek pažangiausių technologijų. Mūsų dirbiniams dažnai reikia labai patyrusių meistrų, kurie rankomis atliktų subtilius suvirinimo ar poliravimo darbus, taip pat sudėtingų apdirbtų detalių, kurias galima pagaminti tik pagal pažangiausias automatines technologijas. Gamintojai turi daugybę sudėtingų mašinų, kurios reguliariai plečiamos, todėl namuose galime pagaminti daugybę komponentų, skirtų būtent mūsų dizainui.

Mes taip pat dirbame su daugeliu LED technologijų, elektrinių komponentų, stiklo (tiek burnos pūtimo, tiek plokščių rankų darbo) specialistų, kurie taip pat yra arti.

Mūsų akmens gabalai gaminami Italijoje ir Graikijoje, daugiausia naudojant vietinius akmenis; abi šios šalys turi senas akmens mūro ir marmuro skulptūros tradicijas. Mediniai kūriniai gaminami Vidurio Europos šalyse, kuriose yra didžiuliai miškai ir vietiniai miškai, taip leisdami mums, jei įmanoma, taip pat gauti šaltinį iš vietos ir tvariai.

Areti-Gwendolyn-Guillane-Kerschbaumer


Gwendolyn
gimė 1976 m. Insbruke (Austrija) ir yra austras / prancūzas.
Ji gavo Duke’o universiteto vaizduojamojo meno bakalaurą, koncentravosi į skulptūrą, baigė magna cum laude ir suteikė aukščiausią vizualiųjų menų katedros apdovanojimą (Mary Duke Biddle apdovanojimą).
Harvardo universitete ji įgijo architektūros magistro laipsnį ir ETH (Šveicarijos federalinis technologijos institutas), Ciurichas, magistro laipsnį – darnaus pastato architektūros studijų magistro laipsnį.
Be kitų, Gwendolyn dirbo Peterio Eisenmano architektų Niujorke, „Kleihues und Kleihues Berlin“, „MVRDV Rotterdam“ ir „Wiel Arets Architects Amsterdam“ architektūros biuruose.
Gwendolyn 3 metus vadovavo „laba“ / EPFL (Šveicarijos federalinis Lozanos technologijos institutas) tyrimams, kur tyrinėjo šiuolaikinius įvykius architektūros, miesto dizaino ir planavimo srityse.

Guillane’as gimė 1981 m. Insbruke (Austrija) ir yra austras / prancūzas.
Ji baigė meno fondo programą Paryžiuje, prieš studijuodama meno istoriją ir archeologiją Sorbonos mieste Paryžiuje, gaudama DEUG.
Ji toliau studijavo gaminių dizainą Centriniame Sent Martinse, kurį baigė 2006 m.
Guillane keletą metų dirbo interjero dizainere Londone, prieš pradėdama dirbti su „Atelier Areti“ su seserimi Gwendolyn.

Moooi

Moooi kviečia pažinti mistinius pasaulius, įkvėptus gamtos, nepaprastos įvairovės. Milano dizaino savaitės metu buvo sukurtos trys unikalios erdvės: The Museum of Extinct Animals, Moooi Through the Eyes of Megan Grehl, Moooi Through the Eyes of Concrete. Naujo dizaino kilimai, įspūdingi šviestuvai ir galimybė derinti tai, kas nesuderinama.

Living Divani

Minkšti baldai yra Living Divani pagrindas. Kompanijos meno vadovas Piero Lissoni nuolat atranda naujas formas, naują gyvenimo būdą. Floyd sofa – siūlo sukurti patogią aplinką bendravimui, poilsiui. Elegantiški tūriai suderinti su skulptūriškais elementais – tai Living Divani pasaulis. Tethys, Pebble, Era – nepalieka abejingų jų estetikai.

Papadatos

Nepriekaištingas dizainas, idealūs spalvų deriniai ir naujos formos. Graikai Papadatos šias metais pristatė naujus modelius: Venice ir  Chloe sofas, Earth valgomojo stalą, Lugano ir Thema komodas bei Madisson kavos staliukus.

Pianca

Visas naujausias tendencijas rasite PIANCA balduose. Komodos su marmuro, natūralios odos detalėmis. Erdvios drabužinės su LED apšvietimu. Sofos, lovos ir foteliai su lengvomis medinėmis kojelėmis.

Meridiani

Italų gamintojo Meridiani pagrindinė filosofija – universalumas, kuris yra neatsiejama kiekvieno produkto dalis. Šiais metais Salone Del Mobile 2018 buvo pristatyta modulinė sofa Harold, Nani foteliai, Cliff lova. Meridiani aukšta kokybė, turtinga naujų audinių paletė ir tikra itališka tradicija.

Kartell

Kartell tikri inovatoriai, stebinantys pasaulį ne tik geru dizainu bet ir išradimais. Parodos metu pristatyta kėdė Bio Chair pagaminta iš cukraus! Taip pat begalinio susidomėjo sulaukė stalas I Table su integruota indukcine kaitlente. Kol šie prototipai bus pradėti gaminti, galime pasidžiaugti spalvingomis naujienomis ir  Kartell bendradarbiavimu su drabužių dizainere Double J. Smart design for smart people.

USM

Šveicarų USM stendas šiemet Salone del Mobile 2018 parodoje pelnė net du prestižinius “Frame” apdovanojimus “Best Use of Material” ir “Trade-Fair Stand of the Year”. Įspūdingas reginys, konstrukcijos ir dizainas primenantis begalinę erdvę! Šio stendo statybai buvo panaudoti įspūdingi skaičiai- 1015 plokščių, 5008 tvirtinimo detalių, 13 318 vamzdžių ir 8,9 tonų medžiagų.

Life in Vogue

Milano dizaino savaitės metu galime atrasti begalę įkvėpimo, nematytų projektų, konceptualių idėjų. Vienas labiausiai nustebinusių šiais metais Vogue Italia, kurie visuomenei atvėrė savo ofiso duris, o visas šias darbines erdves kūrė aštuoni tarptautiniai dizaineriai : Mario Bellini, Antonio Citterio ir Patricia Viel, Muller Van Severen, Patricia Urquiola, Quincoces-Drago, Sabine Marcelis, Faye Toogood. Šio išskirtinio projekto tikslas – skatinti platesnį bei laisvesnį požiūrį į kūrybą ir kūrybinę saviraišką.

NAUJIENLAIŠKIS