0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Simetria baldų naujienos iš Salone del Mobile

Salonas Simetria dalinasi įspūdžiais iš Milano dizaino savaitės Salone Del Mobile.

Tom Dixon

Šių metų parodoje garsusis britų dizaineris Tom Dixon pristatė atnaujintus savo legendinius modelius. Išskirtinė Pylon Chair, grakščioji S chair ir minimalistinis, patogus Bird Chaise šezlongas.

Desiree

Italų gamintojas Desiree tęsia modulinių sofų liniją. Milane pristatytas lengvas bei patogus dizainerio Marc Sadler modelis Lovely Day. Patogūs mobilūs atlošai bei grakščios metalo kojos.

Desalto

Lengva stiklo ir metalo sintezė iš italų Desalto su naujais kavos staliukų modeliais Twister. Platus dydžių, formų bei atspalvių pasirinkimas.

Pianca

Naujas Pianca gamintojo fotelis Calatea. Ergonimiška atkaltės forma bei ryški audinių paletė sustiprina fotelio natūralumo ir jaukumo įspūdį.

Papadatos

Graikai Papadatos šiais metais žavi nauja korpusinių baldų kolekcija bei papildyta išraiškinga audinių palete. Daugiau naujienų rasite čia.

Nube Shelly

Italų gamintojo Nube sofos modelis Shelly – gracingas ir subtilus. Minimalistinės metalo kojos puikiai kontrastuoja su plačiomis ir komfortiškomis atkaltėmis. Tekstilė išraiškingai derinama su natūralia oda.

Porro

Dizaino dueto Gamfratesi  fotelis Kite – tai klasikos ir ergonomikos derinys. Fotelis tinkamas tiek jaukiems namams, tiek akcento reikalaujančiam ofiso interjerui.

Moooi

Kontastingojo olandų gamintojo Moooi sofa Amami išsiskiria savo apačia, kuri suteikia sofai paslaptingumo bei šarmo.

NAUJIENLAIŠKIS