0
0.00 
  • KREPŠELIS TUŠČIAS

    Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Šviestuvų naujienos iš Milano dizaino savaitės

Salonas Simetria pristato šviestuvų naujienas iš Milano dizaino savaitės Euroluce.

Moooi

Daugiausiai dėmesio sulaukusi olandų Moooi naujiena – dizainerio Rick Tagelaar šviestuvas Meshmatics, išsiskiriantis lengvumu ir įspūdingu šešėliavimu.

Su džiaugsmu pranešame, kad Moooi Perch kolekciją jau galite įsigyti SIMETRIA salone, o visiems jau puikiai žinomi Non – Random pasipildė dydžių įvairove.

Tom Dixon

Tom Dixon šviestuvai, kaip ir baldai, pristato naujas kolekcijas bei atnaujina jau legendomis tapusias senąsias. Naujoji Cut serija apjungia geometrines formas ir žaismą tarp reflekcijos ir rafrakcijos. Paviršiniai Melt šviestuvai išsiskiria savo organiška forma. Virtualią Tom Dixon ekspozicijoją galite aplankyti čia.

Flos

Italų šviesos meistrai Flos šiais metais pristatė naujus koncepcinius modelius iš tokių garsių dizaino vardų kaip Michael Anastassiades, Philippe Starck, Piero Lissoni,Konstantin Gricic bei  Formafantasma. Daugiausia dėmesio sulaukę produktai – Wire Ring, Blush Lamp bei Plus Belle.

Vibia

Vibia naujienos išsiskiria minimalistišku, gracingu dizainu. Įdomiausi pristatyti produktai –Tempo, Guise, Musa bei Palma.

DCW Editions - Lampe Gras

DCW Editions, dar žinomi tiesiog kaip La Lampe Gras, prapletė savo  šviestuvų kolekciją dvigubais modeliais Les Dobles de Gras. Taip pat pristatytos naujos, dar didesnės kompozicijos šviestuvų linijai Les Acrobates de Gras, bei nauja svetainė patogesniam jų komponavimui. Daugiausiai dėmesio sulaukusi naujiena – išskirtinis dizainerio Ilia Potemine šviestuvas ISP.

Oluce

Šiais metais ir toliau dominuoja žalvario metalas, kuris panaudotas naujoje Oluce Alba kolekcijoje.

Catellani & Smith

Catellani & Smith šiais metais įsikūrė Milano širdyje Via Durini, kurioje puikiai atsiskleidė subtili Lederam, Stchu-Moon bei kitų šviestuvų elegancija. Taip pat pats Enzo Cattelanisukūrė specialią meninę šviesos bei muzikos instaliaciją Resonance, kerinčią savo kontrastingumu ir šiltumu.

NAUJIENLAIŠKIS